10 країн-лідерів з запровадження Смарт-Грід

Новости Энергорынок

«Розумні мережі»(Smart Grids) — це майбутнє для росподілення енергії, і представляють собою потужній засіб зменшення забруднення довколишнього середовища. Використовуючи новітні технології вимірювання вони створюють два шляхи комунікації між навантаженням та мережею і здатні без проблем привнести більше відновлюваної енергетики в енергосистему. А очікуваний наслідок ефективної генерації та розподілення — зменшення витрат для споживачів та виробників, зменшення втрат та той факт, що розподілення енергії стає більш прогнозованим, може змінюватися для задоволення зростаючих потреб.

В 2010 році, за інформацією Zpryme Research & Consulting, Китай є світовим лідером, витративши 7.32 міліарди доларів на «розумну електромережу».

США другі з 7.09 мільярдами; Японія, відстає з помітним розривом та $849 міліонами. Південна Корея четверта $824 міліони. Першою з європи є Іспанія, що займає п’яте місце з $807 міліонами.

Наводимо графік, що демонструє обсяги витрат на впровадження Смарт-Грід, розмір картинки для кожної країни відповідає відносним затратам коштів на впровадження.

Добавить комментарий